Čongrády Tradiční játrová paštika 190g

Novinka
99,90 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Klasická zabijačková paštika.

Kromě jater a slaniny v ní ochutnáte čerstvě opraženou cibuli, muškátový oříšek a trošku majoránky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická zabijačková paštika.

Kromě jater a slaniny v ní ochutnáte čerstvě opraženou cibuli, muškátový oříšek a trošku majoránky. Čerstvě namletý pepř přidává na intenzivní chuti této klasiky mezi paštikami.

Vše je vyráběno přirozenou cestou, bez jakýchkoliv syntetických konzervantů, stabilizátorů, zvýrazňovačů chutí a umělých barviv. Bez lepku, vhodné také pro celiaky.

Použití

Doporučujeme podávat s čerstvým chlebem a jarní cibulkou. Určeno k přímé spotřebě.

O výrobci

Výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět produkty s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. Jeho vnuci se teď snaží tyto zkušenosti zúročit. Převzali rodinnou tradici přípravy poctivých paštik a masných výrobků a vrací tak na stoly domácností výrobky zhotovené pouze z přírodních ingrediencí.

Věří v poctivost řemesla, a proto celá výroba prochází jejich rukama - od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi. Jen tak se dá dohlédnout na kvalitní zpracování a dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Pečlivě vybírají dodavatele, aby měli záruku, že všechny suroviny jsou z českého chovu. 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5-30 °C. Po otevrˇení skladujte v lednicˇce do 8 °C a spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce

Čongrády s.r.o.
Ležky 70
441 01 Lubenec - Ležky

 

Složení:

Vepřová játra, vepřové sádlo, vepřový lalok, osmažená cibule, česnek, čerstvě mletý pepř, muškátový ořech, kmín, majoránka, sůl

Alergeny:

Žádné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: